PROJEKTY

I WIZUALIZACJA WNĘTRZ

MENU

KONTAKT

Nagórzańska - Wnętrza

Monika Nagórzańska

manukainteriors@outlook.com

tel. 506 274 265

 

Wojciech Nagórzański

biuro@akton-meble.pl

tel. 602 499 675

 

Patrycja Nagórzańska

akton.meble@interia.eu

tel. 600 837 148

ADRES

PPHU AKTON

Wojciech Nagórzański

Sandomierska 7

39-200 Dębica

 

website by Monika Nagórzańska

o firmie

Nasza firma to nie tylko nowoczesny i stale rozwijający się park maszynowy ale przede wszystkim stali i doświadczeni pracownicy, którzy cechują się rzetelnością i kulturą pracy. 

Nasze współprace są sprawdzone i poparte wieloletnimi dobrymi relacjami - możesz liczyć na współpracę z projektantem wnętrz kompleksowo lub w celu wykonania fotorealistycznych wizualizacji 3D na podstawie Naszego projektu mebli, ale także na polecenie niezawodnej firmy zajmującej się realizacją podłóg i drzwi oraz sklepu z wyposażeniem łazienek i płytek. 

Na potrzeby naszych realizacji wykonujemy również panele tapicerowane oraz inne elementy takie jak łóżka tapicerowane i pufy. Realizując u Nas meble kuchenne możesz liczyć na kompleksowe wyposażenie kuchni w potrzebny sprzęt AGD od sprawdzonego dostawcy, a także zlewy i baterie.  

Projektowaniem i produkcją mebli zajmujemy się od 1997 roku. Produkujemy wysokiej jakości meble na wymiar dostosowane do indywidualnych potrzeb i wymagań naszych klientów. Tworzymy niepowtarzalne realizacje mebli skrojone na miarę Waszych domów, mieszkań, a także firm i instytucji. Posiadamy w asortymencie materiały do produkcji mebli wysokiej jakości wielu producentów, na których bazujemy od lat.